Medewerkers

w

Medewerkers

Frank Sikkink

Frank Sikkink

Sociaal werker

Aandachtsgebied  : Jongerenwerk / preventie, Centrum Jeugd & Gezin
Mail                       :  f.sikkink@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-20543222
Insta                      : @Frank_preventie

Steffan Rexwinkel

Steffan Rexwinkel

Sociaal werker

Aandachtsgebied  : Kinder- en jongerenwerk, participatie en ontmoetingsactiviteiten
Mail                       : s.rexwinkel@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-14606660
Insta                      : 

 

Michiel Stronks

Michiel Stronks

Sociaal werker

Aandachtsgebied  : kinder- en jongerenwerk, participatie en ontmoetingsactiviteiten
Mail                       : m.stronks@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-13312830
Insta                      : 

 

Nico Evers

Nico Evers

Sociaal werker

Aandachtsgebied  : Vluchtelingenwerk
Mail                       :  n.evers@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-53427694
Insta                      : 

Ella Sankowska

Ella Sankowska

Sociaal werker

Aandachtsgebied  : Vluchtelingenwerk
Mail                       : e.sankowska@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 0543-473993

Dilsoz Amin

Dilsoz Amin

Cultureel vertaler

Aandachtsgebied  : Vluchtelingenwerk
Mail                       : d.amin@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06 23179188

Ghaidaa Gherra

Ghaidaa Gherra

Cultureel vertaler

Aandachtsgebied  : Vluchtelingenwerk
Mail                       : g.gherra@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06 36378761

Anneke Visser

Anneke Visser

Sociaal werker

Aandachtsgebied  : Ouderenwerk
Mail                       : a.visser@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-20494429

 

Dini Veerbeek

Dini Veerbeek

Sociaal werker

Aandachtsgebied  : Coördinator Vrijwilligers Service Punt
Mail                       : d.veerbeek@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-45226839

Richard Jongetjes

Richard Jongetjes

Talentverbinder

Mail                       :  richard@talentverbinder.nl
Tel / App                : 06-10514101

 

Peter Jansen

Peter Jansen

Beheerder kinderboerderij

Aandachtsgebied  : Beheerder kinderboerderij
Mail                       : p.jansen@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-45203171

Esther Teunissen

Esther Teunissen

Coördinator CJG / Coördinator PPJ

Aandachtsgebied  : Centrum Jeugd & gezin, Preventie Platform Jeugd
Mail                       : e.teunissen@figulus-welzijn.nl
Tel / App                : 06-39206601

 

Mieke Heusinkveld

Mieke Heusinkveld

Financieel medewerker

Mail                       : m.heusinkveld@figulus-welzijn.nl
Tel                         : 0315-655282

Ingrid Dunnewold

Ingrid Dunnewold

Bureaumedewerker Aalten

Mail                       : i.dunnewold@figulus-welzijn.nl
Tel                         : 0543-473993

Mariëlle Heinrich

Mariëlle Heinrich

Bureaumedewerker Dinxperlo

Mail                       : m.heinrich@figulus-welzijn.nl
Tel                         : 0315-655282

Jos Volkers

Jos Volkers

Facilitair ondersteunend, locatie Aalten

Mail                       : j.volkers@figulus-welzijn.nl
Tel                         : 0543-473993

Alex Krebs

Alex Krebs

Facilitair ondersteunend, locatie Dinxperlo

Mail                       : a.krebs@figulus-welzijn.nl
Tel                         : 0315-655282

Hannie Demkes

Hannie Demkes

Ondersteuningsmedewerker Dinxperlo

Mail                       : h.demkes@figulus-welzijn.nl
Tel                         : 0315-655282

Raad van Bestuur

Eric Wichgers

Eric Wichgers

Directeur - Bestuurder

Mail                       : e.wichgers@figulus-welzijn.nl
Tel                         : 06-22686929

Dhr. Rik Niemeijer

Voorzitter

Dhr. Wim Drenth

Secretaris

Mevr. Ellen te Winkel

Lid

Dhr. Wijnand Rigter

Lid

Mevr. Tineke Ubbels

Lid