Medewerkers

w

Medewerkers

Frank Sikkink

Frank Sikkink

Sociaal werker, jongerenwerk

f.sikkink@figulus-welzijn.nl
06-20543222

Steffan Rexwinkel

Steffan Rexwinkel

Sociaal werker, kinder- en jongerenwerk, participatie en ontmoetingsactiviteiten

s.rexwinkel@figulus-welzijn.nl
06-14606660

Michiel Stronks

Michiel Stronks

Sociaal werker, kinder- en jongerenwerk, participatie en ontmoetingsactiviteiten

m.stronks@figulus-welzijn.nl
06-13312830

 

Maaike de Weerd

Maaike de Weerd

Sociaal werker, vluchtelingenwerk

m.deweerd@figulus-welzijn.nl
06-23179188

Nico Evers

Nico Evers

Sociaal werker, vluchtelingenwerk

n.evers@figulus-welzijn.nl
06-53427694

Ella Sankowska

Ella Sankowska

Sociaal werker, vluchtelingenwerk

e.sankowska@figulus-welzijn.nl
0543-473993

Esther Teunissen

Esther Teunissen

Coördinator CJG / Coördinator PPJ

e.teunissen@figulus-welzijn.nl
06-39206601

Anneke Visser

Anneke Visser

Sociaal werker, ouderenwerk

a.visser@figulus-welzijn.nl
06-20494429

Dini Veerbeek

Dini Veerbeek

Coördinator Vrijwilligers Service Punt

d.veerbeek@figulus-welzijn.nl
06-45226839

Peter Jansen

Peter Jansen

Beheerder kinderboerderij

p.jansen@figulus-welzijn.nl
06-45203171

Mieke Heusinkveld

Mieke Heusinkveld

Financieel medewerker

m.heusinkveld@figulus-welzijn.nl
0315-655282

Inge Verkerk

Inge Verkerk

Beleidsmedewerker

i.verkerk@figulus-welzijn.nl
06-13658797

Ingrid Dunnewold

Ingrid Dunnewold

Ondersteuningsmedewerker Aalten

i.dunnewold@figulus-welzijn.nl
0543-473993

Mariëlle Heinrich

Mariëlle Heinrich

Ondersteuningsmedewerker Dinxperlo

m.heinrich@figulus-welzijn.nl
0315-655282

Jos Volkers

Jos Volkers

Beheerder Aalten

j.volkers@figulus-welzijn.nl
0543-473993

Alex Krebs

Alex Krebs

Beheerder Dinxperlo

a.krebs@figulus-welzijn.nl
0315-655282

Hannie Demkes

Hannie Demkes

Ondersteuningsmedewerker Dinxperlo

h.demkes@figulus-welzijn.nl
0315-655282

Raad van Bestuur

Eric Wichgers

Eric Wichgers

Directeur - Bestuurder

e.wichgers@figulus-welzijn.nl
06-22686929

Dhr. Rik Niemeijer

Voorzitter

Dhr. Wim Drenth

Secretaris

Mevr. Ellen te Winkel

Lid

Dhr. Wijnand Rigter

Lid

Mevr. Tineke Ubbels

Lid